ماشین ظرفشویی

c21ecd

ماشین ظرفشویی

c21ecd

انواع ماشین ظرفشویی از نظر ظرفیت

۶ تا ۸ نفره: ماشین ظرفشویی

مخصوص خانواده های کوچک ماشین ظرفشویی 

ماشین های ظرفشویی ۶ تا ۸ نفره، به نام ماشین های رومیزی در بازار موجود هستند. ماشین ظزفشویی بیشتر به درد کسانی می خورد که زیاد اهل مهمانی دادن نیستند و یک خانواده کوچک ۳ یا ۴ نفره دارند. خوبی این ماشین های ظرفشویی کوچک این است که خیلی سریع پر می شوند و قیمتشان هم از انواع ایستاده، ارزان تر است. معمولا ۷۲ تا ۱۰۸ پارچه ظرف در ماشین های ۶ تا ۸ نفره، جای می گیرند. برخی ماشین های ۸ نفره، ۸ به علاوه ۱ هستند و کمی بیشتر از انواع ۸ نفره، جای ظرف دارند. هنگام خرید این ماشین ها، حواستان باشد که سیستم شستشوی آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید قدرت شستن ظرف های خیلی چرب و خشک را هم دارند.

۱۲ نفره:

پرطرفدارترین

ماشین های ۱۲ نفره، پرطرفدارترین انواع ظرفشویی در بازار هستند. معمولا حدود ۱۴۴ پارچه ظرف داخل این ماشین ها جا می شود. ظرفشویی های ۱۲ نفره، بیشتر به درد خانواده های پررفت وآمد یا آنهایی که ترجیح می دهند ظرف های نشسته خود را از صبح تا شب داخل ماشین بگذارند و فقط یک بار در طول روز آن را استفاده کنند، می خورد. برخی از انواع ماشین های ۱۲ نفره هم، ۱۲ به علاوه ۱ هستند و گنجایش ظرف بیشتری دارند. هنگام خرید این ماشین ها، آنهایی را انتخاب کنید که قابلیت تنظیم ارتفاع سبد و گزینه ای برای زمان شروع کار دارند و دارای قدرت نیم شور هم هستند. یعنی با پر کردن نصف ظرفیت ماشین هم می توانند ظرف ها را با مصرف آب و شوینده کمتری بشویند.

۱۴ نفره:

حساس تر و کم مصرف تر

ماشین های ظرفشویی ۱۴ نفره، پرحجم ترین و بزرگ ترین انواع ماشین های موجود در بازار هستند که ظرفیت شستشوی حدود ۱۶۰ تکه ظرف را دارند. این ماشین ها بیشتر به درد خانواده های پرجمعیت، شلوغ و پررفت وآمد می خورد. البته بیشتر این ماشین ها سیستم های شستشوی مختلف برای شستن ظرف های خیلی چرب، ظرف های کمتر از ظرفیت ماشین و ظرف های نه چندان کثیف را دارند. می توانید در صورت تمایل، انواعی که قابلیت تشخیص خودکار میزان کثیفی ظرف را دارند، بخرید. این ماشین ها نسبت به انواع عادی، آب و شوینده کمتری مصرف می کنند.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی مناسب

پس از انتخاب ظرفیت و برند مناسب ماشین ظرفشویی حتما در هنگام خرید به موارد زیر توجه کنید:

با توجه به آهکی بودن آب موجود در اکثر خانه ها حتما توجه داشته باشید که ماشین ظرفشویی انتخابی شما به سیستم فیلترینگ آب مجهز باشد. سیستم فیلترینگ نه تنها لکه ها را از بین می برد، بلکه باعث می شود چربی ها زودتر از روی ظروف پاک شوند و در نتیجه مواد شوینده ی کمتری مصرف شود.

در هنگام خرید ماشین ظرفشویی حتما توجه داشته باشید که مخزن آن از جنس استیل باشد، چرا که استیل ها زنگ نمی زنند، چرک نمی شوند، آب نمی شوند و ماندگاری طولانی تری دارند و به شما این امکان را می دهد تا مدت زمان بیشتری بدون نیاز به تعمیر کار از این وسیله استفاده کنید.

در هنگام خرید ماشین ظرفشویی، سبدهای آن را چک کنید تا برای هر وسیله ای که شما قرار است آن را در ظرف شویی تان بشویید، سبدی تعبیه شده باشد. این سبدها کمک زیادی در تفکیک ظروف می کنند و کمک آن ها بهتر شسته می شوند.

قابلیت شست و شوی ظروف بزرگ مثل قابلمه، میوه و سبزیجات و قابلیت براق کردن ظروف از جمله مواردی است که بهتر است در هنگام خرید ماشین ظرفشویی حتما به آن توجه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح تعویض لوازم خانگی دست دو با نو به صفحه طرح تعویض لوازم خانگی دست دو با نو در مشهد مراجعه نمایید

 

http://www.jahiziehghesti.ir

درباره نویسنده

bmvadmin

Theme Settings